Питання відповіді

1. Скільки коштує поставити чотири камери? – Чотири двохмегапіксельних камер внутрішніх з монтажем і наладкою буде приблизно коштувати 12000грн, можна вкластись і в меншу суму, але потрібно економити на деяких комплектуючих. Ми не рекомендуємо економити на цих компонентах тому що ця економія не завжди сягає великої суми, а через деякий час відчувається економія в якості відео.
2. Чи знімають вони в ночі? – Так. нічна зйомка наприклад в даних двох мегапіксельних камерах заявлена виробником до 20м. Також можна вибрати камери з більшою нічною підсвіткою 30м, 50м, 80м і більше, це вже в залежності від Вашого обєкту
3. Чи можна віддалено переглядати? – Так, при наявності інтернету на стороні реєстратора і мобільного телефона чи компютера. Перегляд здійснюється за домогою ліцензійного програмного забезпечення від виробника Вашого обладнання, з смартфона чи компютера.
4. Чи можливо переглядати на смартфоні? – Так, при наявності інтернету. Встановлюється програма на смартфон IOS чи Android (Від виробника Вашого реєстратора) і налаштовується доступ до Ваших камер і одразу з телефона Ви можете переглядати “online” і переглядати відео в записі. Також Ви зможете одразу зберегти на телефон відео з камери чи зробити фото, а також дрібні налаштування.
5. Чи можна їх налаштувати щоб знімали по руху – Так. Чутливість також можна налаштовувати, але зважайте що датчик руху в камері фіксує не тільки людей чи машини а також і звірів, хитання дерев чи навіть дощ і пилюку.

6. І скільки часу будуть знімати? – запис приблизно буде вестись до двох тижнів, якщо налаштувати по руху то ще плюс декільки днів. Кількість запису залежить відобєму жорсткого диску який встановлюється в реєстратор, чим більший обєм жорсткого диску тим довше будуть зберігатись записи.
7. Чи потрібно видаляти старі записи? – Ні. При налаштуванні реєстратора, він робить це сам, тобто останній запис видаляє і новий записує і так по колу
8. Де знаходиться Ваш офіс? і чи можна прийти подивитись на камери? – Івасюка 50б. Так, звичайно що можна.
9. За скільки часу ви можете приїхати і встановити? – Від дня замовлення за два дня, в залежності ще від загруженості по роботі. І робота у Вас може займати від декількох годин до декількох днів все в залежності від Вагошо обєкту
10. Чи є якась гарантія на камери? – Так, рік гарантії на все обладнання і нашу роботу, якщо щось не працює дзвоните, приїжджаємо і виправляємо.
11. Чи потрібно давати завдаток? – Так, 10% від попередньо обрахованої суми.
12. Чи може бути якась скидка? – Так, якщо Ви робите замовлення на суму 30000грн і більше (обговорюється окремо)

Comments are closed.